TWOJE DANE

Wypełnij swoje dane, aby otrzymać bilet. Pamiętaj, że Twoje dane są bezpiecznie przechowywane - więcej informacji TUTAJ.
 
 
select

Rejestracja tylko poprzez mail studencki. Będzie to weryfikowane podczas zatwierdzania oraz przy wejściu na teren konferencji.

Zaznacz wszystkie zgody
*ZGODA NA REGULAMIN |Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu zgłoszeniowym na Wydarzenie w celu zapisu i udziału w Wydarzeniu na podstawie art. 6 ust. 1 (a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przypadku odmowy nie będzie możliwe wzięcie udziału w Wydarzeniu. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Regulaminie Wydarzenia oraz Polityce Prywatności.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku oraz na jego utrwalanie i rozpowszechnianie w celach dokumentacyjnych, informacyjnych, reklamowych i promocyjnych związanych z Wydarzeniem, przyszłymi Wydarzeniami, działalnością Organizatora, sponsorów i partnerów Wydarzenia i podmiotów współpracujących z Organizatorem na podstawie art. 6 ust. 1 (a) RODO i art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wydarzenie będzie nagrywane, zatem w przypadku niewyrażenia zgody udział w Wydarzeniu może okazać się niemożliwy. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Regulaminie Wydarzenia oraz Polityce Prywatności.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od Stowarzyszenia Instytut Kościuszki drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych. W każdym momencie możesz wycofać zgodę, szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od Stowarzyszenia Instytut Kościuszki oraz jego Partnerów drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

CYBERSEC CEE EXPO&FORUM 2024

  • Wstęp na konferencję oraz targi EXPO
  • Certyfikat uczestnictwa
  • Możliwość wzięcia udziału w otwartych sesjach/warsztatach